AKHA ry:n hallitus

Yhdistyksen asioita hoitaa hallitus, johon kuuluu vuosikokouksessa valitut puheenjohtaja sekä vähintään neljä ja enintään seitsemän jäsentä. Hallituksen toimikausi on vuosikokousten välinen aika.

Hallituksen jäsenet:

Puheenjohtaja Roy Rantanen, puh. 040 0503 387, roy.rantanen at enef.fi
Hallitusjäsen Ben Grass, puh. 040 0601 501, ben.grass at kolumbus.fi
Hallitusjäsen Matti Inha, puh. 0500 500 013, matti.inha at elisanet.fi
Hallitusjäsen Arto Krootila, puh. 040 0740 584, arto.krootila at filtec.fi
Hallitusjäsen Anssi Pakkanen, puh. 041 5255 256, anssi.pakkanen at kiinteistojuridia.fi
Hallitusjäsen Reijo Savolainen, puh. 0400 409 782, reijop.savolainen at saunalahti.fi
Hallitusjäsen Juhani Siikala, puh. 040 0585 102, juhani.siikala at saunalahti.fi
Hallitusjäsen Helena Viiala, puh. 040 5880 800, helena.viiala at helvi.inet.fi